מעלה השקד שילוב של דירות גדולות במיוחד, מיקום מנצח ונוף מרהיב מציבים רף חדש בתחום הבנייה בעיר!

פרוייקט - מעלה השקד

העיר מגדל העמק היא אחת הערים המתפתחות ביותר בארץ בשנים האחרונות. השילוב של שפע מקומות תעסוקה הפזורים בשלושת אזורי התעשייה "רמת גבריאל", "א.ת. הדרומי" ו"שגיא 2000", החיבור לרכבת העמק והקרבה למחלף ישי המחודש שהוא המקטע החדש של כביש 6. 

בנוסף להשקעה מתמדת מצד העיריה בטיפוח וחידוש הפארקים, המוסדות והתשתיות בעיר. מביאים את מגדל העמק לשיא פריחה וצמיחה ברמת החיים. בשכונה במערבית החדשה מתוכננים לקום מתחם הקניות BIG, מוסדות חינוך ושטחים ירוקים לרווחת תושבי השכונה והעיר.

פרויקט מעלה השקד מוקם בשכונה המערבית במגדל העמק בסמיכות למתחם ה BIG ולצומת היציאה מהעיר לכיוון צומת נהלל/תמרת. הפרויקט תוכנן כמתחם שלם הכולל שני מגרשים, על כל מגרש יבנו שני מבנים ולכל מבנה יהיו 3 כניסות. בכל כניסה יוקם לובי פרטי בעל שתי כניסות ויציאות ובכל לובי לרווחת הדיירים יותקנו שתי מעליות. 

הבנייה בפרויקט מתאפיינת בבניינים 6 ו 7 קומות. התכנון המוקפד של הפרויקט מציע 2 ו 3 דירות בכל קומה ומגוון דירות בדגמים של 3, 4, 5 חדרים עם מרפסות לנוף הירוק של העמק, דירות גן ופנטהאוז מפנקות במיוחד.

השילוב של דירות גדולות במיוחד, מיקום מנצח ונוף מרהיב מציבים רף חדש בתחום הבנייה בעיר. הזוכים בהגרלות "מחיר למשתכן" במגדל העמק זכאים למענק בגובה של 60,000 ₪.

מסמכים להורדה

הגרלות

‭*‬המסמך המחייב מבחינת פרטים, גדלי דירות ומחירים הינו המסמך להורדה בתמהיל הדירות‭ ‬ט‭.‬ל‭.‬ח